STANCJE- OGŁOSZENIA - WYNAJEM

Jesteś tutaj: Strona główna »

Polityka prywatności serwisu www.mieszkania-studenckie.pl

 1. Administratorem danych osobowych użytkowników serwisu www.mieszkania-studenckie.pl (zwanym dalej Serwisem) jest WebAct Kamil Szklarek z siedzibą w Warszawie przy ul. Benedykta Polaka 1 lok. 62, 02-777 Warszawa o numerze NIP: 507-003-48-92 i REGON: 101055000. Kontakt e-mailowy: kontakt@mieszkania-studenckie.pl
 2. Dane osobowe pozyskane przez Serwis mogą być przetwarzane przez podmioty świadczące usługi hostingu oraz poczty elektronicznej.
 3. Dane osobowe przetwarzane przez Serwis nie są przekazywane podmiotom posiadającym siedzibę poza Unią Europejską.
 4. Przekazywane podczas dodania ogłoszenia dane osobowe zostaną upublicznione na łamach Serwisu. Mogą być one również indeksowane przez wyszukiwarki internetowe.
 5. Dane osobowe przetwarzane przez Serwis mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.
 6. Właściciel danych osobowych przekazanych Serwisowi ma w dowolnym momencie prawo do:
  - edycji
  - usunięcia
  - udostępnienia
  - przeniesienia
  a także do sprzeciwu, wycofania lub ograniczenia zgody na ich przetwarzanie.
  Żądania w tej sprawie należy kierować na kontakt@mieszkania-studenckie.pl
 7. Właściciel danych osobowych przetwarzanych przez Serwis ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, którego siedziba mieści się pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 8. Aby usunąć dodane przez siebie ogłoszenie, należy skontaktować się z Serwisem pod adresem kontakt@mieszkania-studenckie.pl lub zrobić to samemu korzystając z formularza https://www.mieszkania-studenckie.pl/usun.php, w którym należy podać ID ogłoszenia oraz kod usuwający otrzymany w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
 9. Celem przetwarzania danych osobowych podanych przez osobę dodającą ogłoszenie jest zawarcie i wykonanie umowy, którą jest publikacja i utrzymanie ogłoszenia na łamach Serwisu. Podstawą prawną przetwarzania tych danych jest: niezbędność przetwarzania do zawarcia i wykonania umowy.
 10. Dane osobowe są przetwarzane do momentu samodzielnego usunięcia ogłoszenia przez użytkownika lub przez administratora Serwisu.
 11. Serwis korzysta z mechanizmu plików cookies w celu technicznego utrzymania sesji użytkownika podczas dodawania ogłoszenia.