STANCJE- OGŁOSZENIA - WYNAJEM

Jesteś tutaj: Strona główna » stancje Nowy Sącz » stancje Nowy Sącz - Mam do wynajęcia » Ogłoszenie nr 150643

150643
- Kliknij na miniaturę aby powiększyć -

NOWY SĄCZ | PO REMONCIE | STUDENCI / RODZINY

OgłoszenieMam do wynajęcia
MiastoStancje Nowy Sącz
LokalizacjaStare Miasto, Kazimierza Wielkiego
Typ lokaluMieszkanie
LodówkaTak
PralkaTak
KablówkaMożliwość podłączenia
InternetMożliwość podłączenia
UmeblowanieTak
Dodano2012-09-26, 14:09:04

Opis stancji

Lokalizacja: ul. Kazimierza Wielkiego 8
200m od Rynku, 100m od biblioteki, 800m od nowego gmachu Instytutu Wychowania Fizycznego PWSZ ( 8 min. wolnym krokiem) , 1400m od Instytutu Językowego PWSZ ( 15 min, wolnym krokiem) , 2200m od Instytutu Pedagogicznego PWSZ ( 25 min, wolnym krokiem) , przystanek autobusowy w odległości 100m, sklep spożywczy 24h ( Żabka) 300m,
Kondygnacja: I piętro – okna na południe i zachód,
Powierzchnia: 38m2
Liczba pokoi: 2 pokoje + kuchnia + hol + łazienka
Liczba osób: 1 pokój – 2 osoby – osobne łóżka,
2 pokój – 1 osoba lub 2 osoby ( łóżko podwójne) ,
Stan mieszkania: po remoncie, wszystkie elementy wyposażenia nowe, w pełni umeblowane i wyposażone
Opis:

Proponuję do wynajęcia mieszkanie dla 3 osób, składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz kuchni wraz z holem. Mieszkanie jest obecnie w trakcie remontu generalnego ( wszystkie posadzki, ściany, drzwi, okna, wszystkie instalacje, etc. ) z zakończeniem przewidzianym na połowę września, do zamieszkania z ostatnimi dniami września. Mieszkanie zostanie wyposażone we wszystkie meble kuchenne i sprzęt ( lodówka dwudrzwiowa z zamrażalnikiem, płyta ceramiczna, zlew granitowy, mikrofala) , w pełni wyposażoną łazienkę ( umywalka, kabina prysznicowa, wc, pralka) , wyposażenie pokoi ( łóżka lub sofy rozkładane, szafy z drzwiami uchylnymi, biurka, krzesła, oświetlenie) . Aranżacja i układ przestrzenny mieszkania został zaprojektowany przez nasze biuro projektów w trosce o wysoką trwałość, jakość wykończenia, oraz wygodę użytkowania. W lokalu wymieniane są okna ( PCV – 5-komorowe, bardzo ciepłe) i drzwi ( antywłamaniowe, klasy „ B” z zamkami patentowymi klasy „ C” ) . Wszystkie elementy wyposażenia wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Współczesna instalacja grzewcza: grzejniki i piec gazowy dwufunkcyjny. Niskie koszty ogrzewania!
Lokal z chwilą przekazania zostanie ubezpieczony od rabunku i włamania! W cenie najmu wliczone jest jedno, comiesięczne sprzątanie elementów stałych ( mycie okien, podłogi, łazienki i kuchni) przez firmę! Mieszkaj bezpiecznie!
W chwili obecnej wykańczane są posadzki i łazienka. W trzecim tygodniu września wykończona zostanie kuchnia, oraz zamontowane zostaną elementy wyposażenia. Wszystkie prace wykończeniowe zostaną zakończone do 28 września 2012. W dniach 29-30 września możliwość odbioru mieszkania.
Koszt najmu: przy 3 osobach: 1050, 00 PLN -> 350, 00 PLN / osoby
Media: koszty czynszu ok. 180 PLN / miesiąc ( 60 PLN / os. ) – w tym woda zimna, śmieci, fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowej, domofon,
koszty ogrzewania ( gaz) – ok. 120 PLN / miesiąc ( 40 PLN / os. )
koszty energii elektrycznej – ok. 80-100 PLN / miesiąc ( 30-35 PLN / os. ) ,
Internet ( umowa z TPSA) – ok. 39-89 PLN / miesiąc ( 15-30 PLN/ os. ) ,
Całkowite koszty najmu wraz z mediami: przy 3 osobach – ok. 490 PLN / osobę
Mieszkanie wynajmę najchętniej zorganizowanej grupie 3 osób. W mieszkaniu obowiązuje zakaz przechowywania zwierząt oraz całkowity zakaz palenia. Przy najmie mieszkania konieczne jest wniesienie kaucji w wysokości 1 miesięcznego czynszu. Płatność za każdy miesiąc z góry do 10-go dnia każdego miesiąca w gotówce lub na konto bankowe. Wszystkie media opomiarowane. Rozliczenie mediów, zgodnie ze stanem faktycznym liczników na koniec okresu najmu, z wyrównaniem w okresach przewidzianych przez gestora sieci. Minimalny okres najmu – 9 miesięcy ( do końca czerwca) . Możliwość najmu w okresie wakacyjnym, lub pozostawienie mieszkania na 3 miesiące pustego – z zawieszeniem opłat na ten okres przy kontynuacji najmu w kolejnym roku akademickim.

Wizualizacje mieszkania ( kuchnia i łazienka w wyposażeniu rzeczywistym, niewielkiej zmianie mogą ulec pokoje)

Kontakt

mail
telefon510160415

Koszt najmu stancji

1050